Hoi allemaal
Hoe is jullie week verlopen ik hoop dat jullie kleine wondertjes het allemaal super doen.Zoals je ziet ik kan niet vaakmeer online zijn maar probeer het zeker bij te houden van jullie allemaal.
Alsof mijn kleine meid wist dat ik moest werken want ze slaaptnu de hele week al door en mam is zoooooo trots ophaar.Zevind banaan en gemengd fruit hapjes wel erg lekker en ze heeft 5 flessen van 180cc met twee schepjes bamix en ze doethet perfect en poept goed en plast goed en bijna geen enkel krampje meer dus ik ben zooooooo blij.
Ben de verschrikkelijke dag doorgekomen 4 mrt met veel moeite maar het is me gelukt voel me weer stukken beter ben alleen zoooooontzettend moe maar ja dat zullen wel de weersveranderingen zijn van winter na lente en wordt weer langer licht dus daar ligt het aan denk ik en natuurlijk aan me eerste werkweek zo wat ben ik dan druk zeg maar we zitten weer op 87% budgetering en ben pas 1 week aan het werk dus wordt mooi voorruit zicht op na die 97% het liefst !00% dan ben ik de beste hahah maar goed das niet altijd haalbaar.ZON gemist zeg niet normaal.Ik ga ff jullie blojes lezen en zeg jullie weer tot van de week.Dikke knuff geniet lekker van elkaar en je kids en van de kleine dingen in het leven want voor je het weet is het allemaal voorbij.knuf knufff xxx
reacties (0)